O nás

V roce 1995 vznikla v České republice společnost Hutní montáže – TIZE s.r.o. se zaměřením na technickou inspekci v oboru zdvihacích a elektrických zařízení.

Především se jednalo o hodnocení technického stavu jeřábů a zdvihadel všech kategorií, pracovních plošin, zakladačů, elektrických zařízení, provádění školení pracovníků jeřábového provozu, tedy jeřábníků, vazačů, obsluhovatelů pracovních plošin, a také elektrikářů. Mimo to technici firmy prováděli opravy na elektrických zařízení, revizní technici poskytovali poradenskou činnost a podíleli se na tvorbě technických norem apod.
Společnost působila na celém území České republiky, na Slovensku, a také v Německu.

Od začátku roku 2000 byla činnost technické inspekce rozšířena o opravy, servis a prodej mobilních jeřábů. Název firmy byl změněn na Ti kran servis s.r.o. Pracovní kolektiv byl doplněn o zkušené pracovníky servisu mobilní techniky z Hutních montáží a.s. s dlouholetými zkušenostmi v opravách mobilních jeřábů různých značek a typů, většina z nich byla vyškolena u zahraničních výrobců.

Společnost provádí autorizovaný záruční a pozáruční servis mobilních jeřábů TADANO, DEMAG, TEREX-DEMAGPPM s působností v České republice a na Slovensku. Mimo to i opravy a repase starších jeřábů pro tuzemské i zahraniční zákazníky. Servisní technici mají zkušenosti také s mnoha typy mobilních jeřábů dalších výrobců, jako např. ČKD Slaný, Liebherr, Grove, Lokomo, Krupp, XCMG atd. 

Tikran servis s.r.o. je také autorizovaným zaručním a pozáručním zastoupením pro opravy nakládacích jeřábu HC INDUSTRIES.

Ti kran servis s.r.o. za svoji historii realizoval technickou inspekci či servis mobilních jeřábů také v Polsku, Německu, Holandsku, Maďarsku, Itálii, Francii, Norsku, Dánsku, Finsku, Švédsku, Řecku, Irsku, Švýcarsku, Uruguayi, JAR.

Spojením technické inspekce a servisu jsme schopni poskytnout komplexní službu zákazníkovi.