Servis

Naše společnost provádí opravy mobilních jeřábů, hydraulických ruk, pojízdných zdvihacích pracovních plošin a multifunkčních manipulátorů v opravárenských halách ve Sviadnově u Frýdku-Místku a v případě potřeby také přímo u zákazníka po celém území České republiky i v zahraničí.

Kromě mobilních jeřábů výrobce TEREX-DEMAG, se kterým máme uzavřenu autorizovanou servisní smlouvu, provádíme opravy jeřábů výrobců LIEBHERR, KRUPP, LOKOMO, FAUN, GROVE, TADANO, XCMG, ČKD Slaný aj. Opravy se týkají jak jeřábové nástavby, tak i podvozku se zaměřením na mechanické části, hydraulické, elektrické a elektronické prvky. Provádíme také lakování celého jeřábu nebo jeho částí.

ojer

Opravy provádí specialisté v jednotlivých profesích (mechanik, hydraulikář, elektronikář…), kteří mají dlouholeté zkušenosti při opravách téměř všech typů jeřábů provozovaných v naší republice. Společnost získala důvěru zahraničních zákazníků, např. ze Slovenska, Polska, Německa, Nizozemí aj., pro něž provádíme také repase starších jeřábů.

Pro účely servisních zásahů mimo areál společnosti máme k dispozici plně vybavená servisní vozidla. Bezplatně provádíme konzultace a předběžné cenové kalkulace oprav.